Aktuální informace, výzvy, prosby, žádosti, upozornění...

29.4.2015

Omlouváme se, ale děje se toho tolik, že vás tady o tom nestíháme informovat. Omlouváme se. 

Pokud jste přihlášení na Facebooku, tak na naší stránce najdete vše podstatné. Díky za pochopení a slibujeme, že se polepšíme

 

2.2.2015

Natáčíme pro pořad Chcete mě!

Adoptované slepičky z velkochovu, my  a pan Srstka se někdy koncem února objeví v tomto oblíbeném pořadu České televize.

23.1.2015

Slepice v nouzi v České televizi - v pořadu Dobré ráno

Petr od nás povídá o cílech naší iniciativy, ale také o tom, jak vybírat vajíčka v obchodech.

15.1.2015

Máme první spot!

Díky svolení lidí z báječné australské organizace Edgar's Mission Farm Sanctuary jsme mohli otitulkovat a a přidat náš kontakt na jejich úžasné slepičí video  "Normální a přirozené".

 

8.1.2015

Prvních 92 slepiček je v nových domovech!

Počátkem ledna jsme, tak trochu neplánovaně, vykoupili z velkochovu prvních 92 slepiček! Přestože leden není úplně ideální, podařilo se jim najít nové majitele. Slepičky tak se rozjely téměř po celé republice. A tak si již nyní užívají svobodu u Liberce, v Praze, na Praze Východ, u Brna, U Mikulova, ale také u Zlína.

Vše klaplo na výbornou. Díky všem co se na první záchranné misi podíleli. (Více o ní již brzy v sekci Slepičí blog)

5.1.2015

Podařilo se dokončit a spustit adopční formulář

Usnadňuje nám evidenci zájemců o záchranu slepiček s námi a jejich kontakty.

Formulář najdete zde.

Hledáme několik dobrých duší. Chceme inspirovat další lidi a ukázat jim, že chov slepic není nic obtížného, že chov slepic nemusí být špinavý a smradlavý kurník a zničená zahrada, že každá slepice je osobnost, že slepice nejsou hloupá zvířata, která jen žerou a ...., že to jsou jen zvířata, které nedostala šanci žít tak, jak je pro ně přirozené. Proto hledáme zájemce, kteří by byli schopní a ochotní si nejen slepičky adoptovat, ale i radostech a strastech něco napsat a nafotit pro inspiraci ostatním, kteří zatím váhají. V  případě zájmu pomoci takto dalším slepičkám, které zatím marně čekají na svou druhou šanci, nás kontaktujte. Předem díky