"Adopce na dálku"

Jsme rádi, že vás zajímá adopce slepiček z velkochovů na dálku. Je to ideální příležitost, pokud člověk nemá podmínky pro vlastní chov zachráněných slepic, ani čas pomoci jako dobrovolník.

Jsme nezisková organizace. Na snahu zachránit co nejvíce těchto slepičích chudinek nemáme žádné granty, ale ani si nevyplácíme žádné platy. Všichni to děláme po práci a zadarmo. Bohužel bez peněz nejde dnes skoro nic. Musíme platit naše náklady (webové stránky, tiskové materiály, telefony, pohonné hmoty, brzy přibudou náklady jídlo pro slepičky, veterinární péči pro slepičí marody...).

Vše financujeme z našich peněz a z příspěvků firem a jednotlivců, kterým není osud slepic v klecích lhostejný. Budeme moc rádi, pokud se k těmto lidičkám přidáte i Vy, protože bude časem šance zachránit více slepiček. Ve velkochovech jich jsou miliony. Všechny nezachráníme, ale každý další zachráněný život má smysl.

Pomoci můžete finančním příspěvkem, ale je možné pomoci i materiálně (krmiva, přepravky, zapůjčení dodávky, poskytnutí prostor pro organizaci předání slepiček zájemcům, péči o ty slepičky, pro které hned nenajdeme majitele...)

Na příspěvek Vám samozřejmě, v případě zájmu, vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely.

V případě nabídky materiální pomoci nás kontaktujte.

Děkujeme