Náš aktuální výkup

Jak to funguje? Prosíme, čtěte pečlivě.

Pokud chcete slepičky adoptovat, vyplňte PŘEDBĚŽNÝ ADOPČNÍ FORMULÁŘ. Tím se zaregistrujete v naší databázi zájemců o adopci. Pokaždé, když pak budeme plánovat adopční akci, pošleme vám e-mail, ve kterém si budete moci slepičky už ZÁVAZNĚ rezervovat.

Přesné termíny vždy záleží na vyřazování slepic z velkochovů, ale také na vašem zájmu a na našich kapacitách.

V čem si slepičky odvézt ? - vhodné a NEVHODNÉ PŘEPRAVKY

Vhodné přepravky

Jsou to takové, které mají lehko zajistitelný otvor. Může to být třeba obyčejná kartonová krabice s chlopněmi, do ní stačí udělat díry pro přístup vzduchu. Slepičky dáváme do krabice jednu po druhé, pokaždé je tedy nutné část víka (chlopeň) otevřít a po vložení ihned zavřít. Rychlá akce zaručí, že už naložené slepičky při otevření nevyskočí.
Nám se nejvíce osvědčily stěhovací krabice, ty jsou praktické a vejde se do nich až 8 slepiček. Pokud vlastníte přepravky na kočky a psy, můžete si v nich slepičky také odvézt. Do střední kočičí přepravky se vejdou 2-3 slepičky.

 Vhodné přepravky

Nevhodné přepravky

Slepičky vám nedáme do pytlů. Nevhodné jsou také plastové přepravky bez víka. Neberte si ani banánové krabice, ty nemají horní stěnu plnou. Klasické staré plechové boxy s jedním centrálním víkem jsou problematické, protože naložené slepičky při každém otevření ihned vyskakují.

Nevhodné přepravky

Organizátoři, spolupracovníci, partneři, sponzoři:

logoCiW
logoHnutí duha
logoCountry Live
logoZeldom
logoPDC
logoReHab